Name Mrs.Tharanga wikramarathna
Qualification
  • Master in Public Management (SLIDA - 2013)
  • BSc (Agriculture) University of Peradeniya - 1994
  • Diploma in International Relation ( BCIS - 2006/2007)
  • Diploma in English for Professionals (SLIDA - 2004)
  • Advanced Certificate in General Management (SLIDA 2009)
Work history  

Assistant Divisional Secretary - I

Name Mrs.A.G.Nelumi
Qualification
  • B.Sc(Agri) Hens
Work history Assistant Secretary - Ministry of Agriculture
 
     
   
   

Accountant

  Name Miss.T.D.Manamperi
Qualification B.com (Special) Degree
work History Audit Department

Assistant Director (Planning)

  Name Mrs. P.D.K.Priyantha
Qualification  M.A (Sociology ) - University of kelaniya
work History  

Administrative Officer (Grama Niladhari)

   Name Mr.U.K.Rubate
Qualification Grama NIladari Service-Supra-2007
work History
  • Grama Niladari of           Division of       from
  • Grama Niladari of .............. Division of          from 2005-2007
  • Administrative Officer Grama Niladari) Of     Divisional Secretariat from 2008 to date.

 

ආයතන අංශය

01

 

නම

 

-

 

තනතුර

පරිපාලන නිලධාරී (පුරප්පාඩු)

 

02

නම

ඒ.පී.කරුණාවතී මිය

 

තනතුර

(ප්‍රධාන කළමනාකරණ සහකාර)

රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර I

විෂයය

 

 

03

නම

බි.ජී.නිලංජනි මෙනවිය

 

තනතුර

රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර I

විෂයය

වාහන සම්බන්ධ කටයුතු

විදුලිය හා ජල බිල්පත්

ආදායම් සහතික නිකුත් කිරීම

කාර්යාලීය ගොඩනැගිලි කටයුතු

 

04

නම

එල්.ආර්.එල්.විජේරත්න මෙනවිය

 

තනතුර

රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර I

විෂයය

සංවර්ධන නිලධාරී හා

කාර්යය මණ්ඩල නිලධාරී

පෞද්ගලික ලිපි ගොණු

 

05

නම

ඩී.ජී.ප්‍රියන්තා මාලනි මිය

 

තනතුර

රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර III

විෂයය

කාර්යය මණ්ඩල හා ග්‍රාම නිලධාරී

පෞද්ගලිකලිපිගොණු

මැතිවරණ/කොට්ඨාශ දින/සංගණන

 

06

නම

ජේ.පී.එස්.කේ.සෙනෙවිරත්න මිය

 

තනතුර

රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර III

විෂයය

ව්‍යාපාර නාම ලියාපදිංචි කිරීම

මත්පැන් බලපත්‍ර නිකුත් කිරීම

 

07

නම

එච්.පී.සී.ප්‍රේමනී මිය

 

තනතුර

රාජ්‍ය කළමනාකරණ සහකාර III

විෂයය

නිවාඩු සම්බන්ධ කටයුතු

 

08

නම

දීප්ති කුමාරි වික්‍රමසිංහ ගුණවර්ධන මිය

 

තනතුර

තොරතුරු හා සන්නිවේදන තාක්ෂණ සහකාර III

විෂයය

 

 

09

නම

එච්.වී.චන්ද්‍රිකා ජයමිණී මිය

 

තනතුර

සංවර්ධන නිලධාරී

විෂයය

 

 

10

නම

ආර්.පී.චන්දිමා ලක්මිණී මිය

 

තනතුර

සංවර්ධන නිලධාරී

විෂයය

කාර්යාලීය තැපැල සම්බන්ධ කටයුතු

 

10

නම

එස්.ඒ.නිශාමාලි දේවිනී මිය

 

තනතුර

සංවර්ධන නිලධාරී

විෂයය

පිළිගැනීමේ කවුළුව/ නිලධාරීන්ගේ පුහුණුවීම් විෂයය

 

11

නම

එන්.වී.වීනා විජයාංගනී මිය

 

 

තනතුර

සංවර්ධන නිලධාරී

විෂයය

ඉදිරි වැඩසටහන් සම්බන්ධ කටයුතු

 

12

නම

එස්.එච්.ජනක සමන් කුමාර මයා

 

තනතුර

සංවර්ධන නිලධාරී

විෂයය

ලේඛනාගාරය සම්බන්ධ කටයුතු

 

13

නම

ඩබ්ලිව්.එන්.කේ.එන්.එස්.කුමාරි මිය

 

තනතුර

සංවර්ධන නිලධාරී

විෂයය

ඵලදායිතා කටයුතු

 

14

නම

ඩබ්ලිව්.එච්.ආර්.ප්‍රේමකුමාර මයා

 

තනතුර

සංවර්ධන නිලධාරී

විෂයය

ඵලදායිතා කටයුතු

 

15

නම

පී.ජී.ඩී.තරංග මයා

 

තනතුර

සංවර්ධන නිලධාරී

විෂයය

ජාතික හැදුනුම්පත් සම්බන්ධ කටයුතු

 

16

නම

එන්.එල්.ඩී.වයි.අබේගුණවර්ධන මිය

 

තනතුර

සංවර්ධන නිලධාරී

විෂයය

ජාතික හැදුනුම්පත් සම්බන්ධ කටයුතු

 

17

නම

ඩබ්ලිව්.කේ.ජයන්ත මයා

 

තනතුර

කා.සේ.සේ.I

විෂයය

 
 

18

නම

බී.එල්.මහේෂා මධුශානි මිය

 

තනතුර

කා.සේ.සේ  - III

විෂයය

 

 

19

නම

සරත් කීර්ති

 

තනතුර

රියදුරු I

විෂයය

රියැදුරු රාජකාරි

 

20

නම

ඩී.එල්.ලලිත් සමන්ත මයා

 

තනතුර

රියදුරු

විෂයය

රියැදුරු රාජකාරි

 

News & Events

Scroll To Top